Moje meno je Michal Leštinský. V stavebníctve sa pohybujem už od roku 2001. Od roku 2007 sa špecializujem na dvere. Vnútorné, vonkajšie a najmä bezpečnostné.

Pomáham ľuďom nájsť cestu k príjemnému domovu. Robím to cez funkčné využitie jednotlivých prvkov. Pozerám pri tom na potreby človeka, ako aj na kvalitu výrobku.

Budem prvý, kto Vás bude informovať o nových trendoch v tejto špecializovanej oblasti. Ku každej informácii pridám praktické postrehy. Okrem prínosov daného trendu Vás upozorním aj na negatíva.

Som človek, ktorý sa v tejto oblasti pohybuje roky a dokážem ukázať na to, čo zákazníci potrebujú. Pretože nie som výrobca, dokážem rozmýšľať z pohľadu zákazníka a jeho potrieb. Nie z pohľadu firmy, ktorá potrebuje niečo predať. Uvedomujem si, že firmy tiež dokážu vyvíjať nové veci, ktoré môžu ich zákazníkom pomôcť.

Skúsenosti, ktoré som za ten čas získal, uverejňujem na tomto blogu.

Môžte tu získať tipy k Vášmu domovu ako k celku. Ďalej tu nájdete ucelený pohľad na súvisiace veci vonku aj vnútri. Začať môžte u tých, ktoré sú viditeľné len zvonka (exteriérové dvere, garážové brány, okná). Skončiť u tých prvkov, ktorých sa budete dotýkať dennodenne (podlahy a samozrejme interiérové dvere).

Tento blog je o príjemnom domove, o jeho “hrubých” detailoch, o veciach, bez ktorých sa nezaobídeme, o veciach, ktoré dennodenne používame a o veciach, ktoré nám bývanie spríjemnia. Napríklad dvere a podlahy. Blog je aj o veciach, ktoré nám bývanie uľahčujú, ako napríklad brána s vlastným pohonom.

Ak ste domáci majster, nájdete tu aj rady a postupy na montáž spomínaných vecí.