Tento blog je o príjemnom domove. Píšem najmä o dverách, interiéri a exteriéri. Keďže toto je pokračovanie predošlého článku – Lacné akože bezpečnostné dvere – dva krát meraj, raz strihaj, nadväzujem na začatý seriál LACNÉ AKOŽE BEZPEČNOSTNÉ DVERE.

Takmer na všetkých produktoch, ktoré “chytíme do ruky” je napísané Made in China. Nábytok, dvere, hračky, oblečenie, elektronika, potraviny, …

Nakoniec aj to, čo je zabehnuté ako kvalitné (rozumej značkové) sa vyrába v Číne. Dôvod? Myslím, že nebudem ďaleko od pravdy, keď napíšem, že výrobcovia hľadajú nízke výrobné náklady.

Ako keby toho nebolo dosť. V správach sa sem-tam mihne krátky úryvok. O tom, ako sa v tovare, ktorý pochádza z Číny, nachádzajú rôzne chemikálie a otravné-smrtiace látky.

Nebude to len môj pocit, ale pravdepodobne všetko to zlé, ktoré potrebujú zlikvidovať “zakomponujú” do výroby produktov. Tie skončia na trhu ostatných kontinentov.

Dnes som sa rozhodol ukázať vám ako sa vyrábajú lacné akože bezpečnostné dvere. Trochu som posurfoval po internete a na youtube som našiel toto video.

Pozrite si ho, aby ste videli, ako sa vyrábajú lacné akože bezpečnostné dvere, ktoré pochádzajú z Číny. Pozerajte do konca, stojí za to.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho s ostatnými.
Pošlite odkaz na tento článok každému o kom viete, že mu môže pomôcť v tom, aké bezpečnostné dvere si má vybrať.